Amerykanki – czyli łóżko do małych pomieszczeń!

person Opublikowany przez: AREX MEBLE list w: Porady dnia: comment komentarzy: 0 favorite odwiedzin: 1022
Amerykanki – czyli łóżko do małych pomieszczeń!

Każdy po ciężkim dniu czy to w szkole czy w pracy pragnie wrócić do domu i rzucić się na łóżko! Znasz to uczucie prawda? Proponujemy amerykankę! To ciekawy i praktyczny mebel, który zmieści się niemal wszędzie.

Szukasz taniego i wygodnego mebla? Jest to coś dla Ciebie!

Amerykanki to fotele bądź krótka kanapy, które po rozłożeniu spełniają rolę materaca do spania. Dzięki temu, że zajmują mało miejsca, idealnie sprawdzają się w niewielkich mieszkaniach. Zazwyczaj wybierana jest do kawalerek czy pokoi gościnnych. W dzień amerykanka może być kanapą do oglądania telewizji czy poczytania książki, w nocy świetnym łóżkiem do spania.

Wyróżniamy głównie amerykanki jednoosobowe i dwuosobowe. Różnią się one między innymi szerokością.

Dzięki kompaktowym wymiarom możemy Cię zapewnić, że jest ona choć połowę lżejsza od kanapy. To pozwoli Ci na łatwiejszy transport czy przemeblowanie. A wniesienie na 5 piętro i manewrowanie między klatami schodowymi nie będzie tak problematyczne. Oprócz tego jest także wiele tańsza. Często siedziska oraz oparcia wypełnione są sprężyną bonelową co sprawia, że są wygodne i wytrzymałe. Powierzchnia spania jest równa i wygodna.

Komentarze

Brak komentarzy w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Stwórz konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło