.

Pomimo pandemii SARS-CoV-2, nasz sklep pozostaje otwarty normalnie! Serdecznie zapraszamy na zakupy zachowując wszelkie zasady wspólnego bezpieczeństwa.

Nowość 2020 z firmy Kam!


Systemy kuchenne z firmy Kam.


KUCHNIEKUCHNIA KAMMODUŁ PREMIUM Z FIRMY KAM. 

NASZE REALIZACJE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji kuchni oraz szaf na wymiar.Klient ma możliwość zlecenia wykonania przez nas pomiaru lub może dostarczyć własne wymiary kuchni na podstawie których  wykonamy  profesjonalny projekt dopasowany do indywidualnych potrzeb.Istnieje również możliwość przesłania do nas  własnego projektu do którego zrobimy Państwu wycenę.

Adres do korespondencji: arex_meble@poczta.onet.pl

KUCHNIE KAM


www.meblekam.pl

KUCHNIA KAMMODUŁ PRO-LINE

SYPIALNIE

znaczek pdf   

   Miejsce odpoczynku i regeneracji sił po trudach dnia codziennego mogą urządzić Państwo stylowo oraz nowocześnie w zależności od upodobań i preferowanego stylu. Oferowane przez nas sypialnie są wykonane zarówno z drewna litego jak i płyt laminowanych oraz MDF.

 

 

MEBLE SYSTEMOWE

znaczek pdf  

   Ze wzgledu na dużą ilość modułów wysępujących w każdym z systemów oraz szerokiej gamie kolorystycznej dają ogromne możliwości oraz pozwalają funkcjonalnie urządzić każde wnętrze.

Kontakt:

 

FHU AREX

ul. Targowa 1 D

55-300 Środa Śląska

NIP: 913-000-01-73

 

Tel.  71-3176-113

        71-3176-084

Fax. 71-3176-116

 

e-mail: arex_meble@poczta.onet.pl

KUCHNIE

znaczek pdf

    W swojej ofercie posiadamy meble kuchenne w wymiarach standardowych oraz wykonujemy zabudowy dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Meble wykonane są z różnego rodzaju frontów takich jak: fronty z płyt laminowanych, fronty z płyt MDF, fronty lakierowane lub powlekane akrylem oraz fronty z litego drewna.

MEBLE TAPICEROWANE


    

Mapa dojazdu.

ZAPRASZAMY

 

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 17:00

w Soboty od 9:00 do 13:00

Systemy CMS Telvinet.pl