• Obecnie brak na stanie
Regał 12 - 080 w Meble dla dzieci / 12080
Regał 12 - 080 w Meble dla dzieci / 12080
Regał 12 - 080 w Meble dla dzieci / 12080 Regał 12 - 080 w Meble dla dzieci / 12080

Regał 12 - 080

Meble dla dzieci
AREX2084_36624_PDY
Zadzwoń: 071 317-61-13
Jeżeli masz pytania dotyczące tego produktu to nasz wykwalifikowany personel postara odpowiedzieć się na wszystkie Twoje pytania.

Szerokość: 52 cm

Wysokość: 193,4 cm

Głębokość: 41,6 cm

Obecnie osób ogląda ten produkt.
Quantity
Obecnie brak na stanie

  •   Oferujemy 24 miesięczne wsparcie w razie kłopotów z towarem
  •   Po zakupie mebli w sklepie stacjonarnym dostarczamy towar pod wskazany adres
  •   W sklepie stacjonarnym możesz wybrać wygodne raty by zapłacić za towar
  •   Zapewniamy bezpieczne wnoszenie towaru po wcześniejszym ustaleniu
  •   Firma oferuje profesjonalny montaż mebli przez naszą wykwalifikowaną ekipę monterską
  1. Regał do pokoju młodzieżowego z zaokrąglonymi bokami to designerski mebel, który przypadnie do gustu wielu osobom. Połączenie kolorystyczne dekorów Biały Alpin z Billbergia pomoże uzyskać ciekawy efekt wizualny.
  2. Wysoki regał wyposażony jest w szufladę z pełnym wysuwem, który pozwoli na ukrycie drobiazgów z łatwym dostępem. Zaokrąglone boki szuflady sprawiają że mebel użytkuje się w sposób bezpieczny, zwłaszcza w pokoju małych dzieci.
  3. Do zagospodarowania jest aż pięć praktycznych przestrzeni idealnych do przechowywania sporej ilości książek lub zabawek.
  4. Korpus mebla wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej odpornej na uszkodzenia, zarysowania, działanie wilgoci i wysokiej temperatury.
  5. Uzupełnij regał o inne bryły z kolekcji i ciesz się niebanalną aranżacją.
AREX2084_36624_PDY

Materiały i konserwacja ▼

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami ▼

Wycierać szmatką zwilżoną delikatnym środkiem do czyszczenia.Wycierać czystą, suchą szmatką.
Nieprzymocowane meble mogą się przewrócić. Należy je przymocować do ściany za pomocą dołączonego zabezpieczenia, aby zapobiec ich przewróceniu.

Odbiór osobisty

Dostawa transportem firmowym

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.
Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

Kierowca nie wnosi towaru!

Przedpłata na konto firmowe

Za pobraniem

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.
Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy AREX MEBLE który posiada faktuę za zamówiony towar.

Sprzedaż na raty

Szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. Sklep oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat można uzyskać w naszym sklepie stacjonarnym.

Stwórz konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło