• Obecnie brak na stanie
RTV 11 - 196 w Meble RTV / AREX4938_61227_UZS
Obecnie osób ogląda ten produkt.
Zadzwoń: 071 317-61-13
Jeżeli masz pytania dotyczące tego produktu to nasz wykwalifikowany personel postara odpowiedzieć się na wszystkie Twoje pytania.

RTV 11 - 196

Szerokość: 164 cm

Wysokość: 50 cm

Głębokość: 42 cm

Obecnie brak na stanie
× Czas realizacji zamówienia może potrwać od 4 do nawet 12 tygodni. Czytaj więcej.
 

Oferujemy 24 miesięczne wsparcie w razie kłopotów z towarem

 

Po zakupie mebli w sklepie stacjonarnym dostarczamy towar pod wskazany adres

 

W sklepie stacjonarnym możesz wybrać wygodne raty by zapłacić za towar

 

Zapewniamy bezpieczne wnoszenie towaru po wcześniejszym ustaleniu

 

Firma oferuje profesjonalny montaż mebli przez naszą wykwalifikowaną ekipę monterską

Dobrze zorganizowana strefa rozrywki przyda się niemal w każdym domu. Szafka rtv na nóżkach z kolekcji nie tylko świetnie wygląda, ale jest też niezwykle funkcjonalna. Mebel wspiera się na smukłych zaokrąglonych nóżkach, które dodają mu lekkości i wdzięku. Obniżony blat jest ciekawym elementem dekoracyjny, ale jednocześnie również elementem, który zabezpiecza wyeksponowane na jego powierzchni rzeczy przed upadkiem. Na niebanalny charakter mebla wpływa połączenie wzoru marmuru z ciepłym kolorem drewna, a całość dopełnia efektowne szkło ornamentowe master ligne. Elegancka szafka rtv została wyposażona w trzy pojemne szafki, w których z powodzeniem przechowasz kolekcję płyt, piloty, pady i inne salonowe drobiazgi. Wybór mebli pod telewizor jest obecnie bardzo szeroki, ale jeżeli marzysz o wnętrzu z niepowtarzalnym charakterem – to kolekcja jest właśnie dla Ciebie!

AREX4938_61227_UZS

Materiały i konserwacja ▼

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami ▼

Wycierać szmatką zwilżoną delikatnym środkiem do czyszczenia.Wycierać czystą, suchą szmatką.
Nieprzymocowane meble mogą się przewrócić. Należy je przymocować do ściany za pomocą dołączonego zabezpieczenia, aby zapobiec ich przewróceniu.

Odbiór osobisty

Dostawa transportem firmowym

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.
Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

Kierowca nie wnosi towaru!

Przedpłata na konto firmowe

Za pobraniem

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.
Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy AREX MEBLE który posiada faktuę za zamówiony towar.

Sprzedaż na raty

Szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. Sklep oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat można uzyskać w naszym sklepie stacjonarnym.

Stwórz konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło