Zostaw nam wiadomość


Przykro nam, że w tej chwili nie jesteśmy dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
 • Obecnie brak na stanie
RTV 25 - 004 w Meble RTV / 25004
search
 • RTV 25 - 004 w Meble RTV / 25004
 • RTV 25 - 004 w Meble RTV / 25004
 • RTV 25 - 004 w Meble RTV / 25004
 • RTV 25 - 004 w Meble RTV / 25004
RTV 25 - 004 w Meble RTV / 25004
RTV 25 - 004 w Meble RTV / 25004 RTV 25 - 004 w Meble RTV / 25004 RTV 25 - 004 w Meble RTV / 25004 RTV 25 - 004 w Meble RTV / 25004
Zadzwoń: 071 317-61-13
Jeżeli masz pytania dotyczące tego produktu to nasz wykwalifikowany personel postara odpowiedzieć się na wszystkie Twoje pytania.

Szerokość: 120 cm

Wysokość: 48 cm

Głębokość: 42 cm

Zamknij

 •   Oferujemy 24 miesięczne wsparcie w razie kłopotów z towarem
 •   W sklepie stacjonarnym możesz wybrać wygodne raty by zapłacić za towar
 •   Po zakupie mebli w sklepie stacjonarnym dostarczamy towar pod wskazany adres
 •   Zapewniamy bezpieczne wnoszenie towaru po wcześniejszym ustaleniu
 •   Firma oferuje profesjonalny montaż mebli przez naszą wykwalifikowaną ekipę monterską

Szafka pod telewizor niewielki ale bardzo funkcjonalny mebel. Szafka posiada dwie otwarte półki na sprzęt audio lub wideo który chcemy podłączyć pod telewizor. Każda wnęka ma następujące wymiary: szerokość 58cm, wysokość 14cm oraz głębokość 37cm. Dodatkowo za każdą otwartą półką znajduje się otwór na kable dzięki któremu bezpiecznie podłączymy kable od naszego sprzętu RTV. Pod otwartymi półkami znajdują się dwie szuflady w kolorze orzecha amerykańskiego. Szuflady posiadają nowoczesne stalowe uchwyty w kolorze czarnym. Maksymalne wysuniecie szuflad wynosi 27cm, zaś wymiary wewnętrzne szuflad to: szerokość 53cm, głębokość 28cm oraz wysokość 8cm. Tak jak wszystkie meble w kolekcji również szafka RTV posiada szuflady z systemem cichego domyku. 

Charakterystyka:

 • Szafka RTV o szerokości 120cm
 • Skandynawski styl- połączenie bieli i orzecha amerykańskiego
 • Otwory w szafce na kable pod sprzęt audio lub wideo

Ze względu na bezpieczeństwo oraz w celu zachowania odpowiedniej sztywności konstrukcji mebla powinien on być przymocowany trwale do ściany za pomocą załączonego zestawu montażowego.

25004

Materiały i konserwacja ▼

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami ▼

Wycierać szmatką zwilżoną delikatnym środkiem do czyszczenia.Wycierać czystą, suchą szmatką.
Nieprzymocowane meble mogą się przewrócić. Należy je przymocować do ściany za pomocą dołączonego zabezpieczenia, aby zapobiec ich przewróceniu.

Odbiór osobisty

Dostawa transportem firmowym

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.
Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

Kierowca nie wnosi towaru!

Przedpłata na konto firmowe

Za pobraniem

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.
Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy AREX MEBLE który posiada faktuę za zamówiony towar.

Sprzedaż na raty

Szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. Sklep oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat można uzyskać w naszym sklepie stacjonarnym.
Komentarze (0)