• Obecnie brak na stanie
Regał 25 - 103 w Regały / AREX4694_20428_VXC
Regał 25 - 103 w Regały / AREX4694_20428_VXC
Regał 25 - 103 w Regały / AREX4694_20428_VXC Regał 25 - 103 w Regały / AREX4694_20428_VXC

Regał 25 - 103

Regały
AREX4694_20428_VXC
Dowiedz się więcej
Zadzwoń: 071 317-61-13
Jeżeli masz pytania dotyczące tego produktu to nasz wykwalifikowany personel postara odpowiedzieć się na wszystkie Twoje pytania.

Szerokość: 105 cm

Wysokość: 23 cm

Głębokość: 23 cm

Obecnie osób ogląda ten produkt.
Ilość
Obecnie brak na stanie
× Czas realizacji zamówienia może potrwać od 4 do nawet 12 tygodni. Czytaj więcej.
 

Oferujemy 24 miesięczne wsparcie w razie kłopotów z towarem

 

Po zakupie mebli w sklepie stacjonarnym dostarczamy towar pod wskazany adres

 

W sklepie stacjonarnym możesz wybrać wygodne raty by zapłacić za towar

 

Zapewniamy bezpieczne wnoszenie towaru po wcześniejszym ustaleniu

 

Firma oferuje profesjonalny montaż mebli przez naszą wykwalifikowaną ekipę monterską

Funkcjonalna i elegancka półka z kolekcji do idealny dodatek do Twojej aranżacji. Za sprawą modnego designu i wykonania z wysokiej jakości materiałów mebel przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Wygodne mocowanie do ściany zapewni łatwy montaż i pozwoli wyeksponować półkę w dowolnie, wybranym przez siebie miejscu. Szukasz dodatkowej przestrzeni, która pozwoli Ci wyeksponować ulubione rzeczy, z którymi łączą Cię te najpiękniejsze myśli? Projekt z kolekcji sprosta Twoim oczekiwaniom i stanie się elegancką ozdobą Twojego salonu, jadalni lub pokoju dziennego.

Charakterystyka:

  • przeszklona przestrzeń ekspozycyjna
  • piękno litego drewna
  • precyzyjne wykonanie
AREX4694_20428_VXC

Materiały i konserwacja ▼

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami ▼

Wycierać szmatką zwilżoną delikatnym środkiem do czyszczenia.Wycierać czystą, suchą szmatką.
Nieprzymocowane meble mogą się przewrócić. Należy je przymocować do ściany za pomocą dołączonego zabezpieczenia, aby zapobiec ich przewróceniu.

Odbiór osobisty

Dostawa transportem firmowym

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.
Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

Kierowca nie wnosi towaru!

Przedpłata na konto firmowe

Za pobraniem

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.
Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy AREX MEBLE który posiada faktuę za zamówiony towar.

Sprzedaż na raty

Szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. Sklep oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat można uzyskać w naszym sklepie stacjonarnym.

Stwórz konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło