• Obecnie brak na stanie
Narożnik 05 - 051 w Sofy i narożniki rozkładane / 05051
Narożnik 05 - 051 w Sofy i narożniki rozkładane / 05051
Narożnik 05 - 051 w Sofy i narożniki rozkładane / 05051 Narożnik 05 - 051 w Sofy i narożniki rozkładane / 05051 Narożnik 05 - 051 w Sofy i narożniki rozkładane / 05051 Narożnik 05 - 051 w Sofy i narożniki rozkładane / 05051

Narożnik 05 - 051

Sofy i narożniki rozkładane
05051
Dowiedz się więcej
Zadzwoń: 071 317-61-13
Jeżeli masz pytania dotyczące tego produktu to nasz wykwalifikowany personel postara odpowiedzieć się na wszystkie Twoje pytania.

Szerokość: 270x147cm

Wysokość: 75x85cm

Głębokość: 104cm

Powierzchnia spania: 194x145cm

Obecnie osób ogląda ten produkt.
Ilość
Obecnie brak na stanie

 •   Oferujemy 24 miesięczne wsparcie w razie kłopotów z towarem
 •   Po zakupie mebli w sklepie stacjonarnym dostarczamy towar pod wskazany adres
 •   W sklepie stacjonarnym możesz wybrać wygodne raty by zapłacić za towar
 •   Zapewniamy bezpieczne wnoszenie towaru po wcześniejszym ustaleniu
 •   Firma oferuje profesjonalny montaż mebli przez naszą wykwalifikowaną ekipę monterską

Narożnik Roveto łączy piękno, komfort i funkcjonalność, stanowiąc idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających osób. Zastosowany nowatorski system regulacji podłokietnika pozwala na ułożenie podłokietnika w różnych pozycjach, również pionowej.

WYPEŁNIENIE

 1. sprężyna falista
 2. pianka standard
 3. pojemnik na pościel
 4. funkcja spania
 5. ruchome zagłówki
 6. ruchome podłokietniki
05051

Materiały i konserwacja ▼

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami ▼

Wycierać szmatką zwilżoną delikatnym środkiem do czyszczenia.Wycierać czystą, suchą szmatką.
Nieprzymocowane meble mogą się przewrócić. Należy je przymocować do ściany za pomocą dołączonego zabezpieczenia, aby zapobiec ich przewróceniu.

Odbiór osobisty

Dostawa transportem firmowym

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.
Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

Kierowca nie wnosi towaru!

Przedpłata na konto firmowe

Za pobraniem

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.
Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy AREX MEBLE który posiada faktuę za zamówiony towar.

Sprzedaż na raty

Szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. Sklep oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat można uzyskać w naszym sklepie stacjonarnym.

Stwórz konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło