Witamy na stronie internetowej Firmy Handlowo - Usługowej AREX.

Firma Handlowo-Usługowa AREX powstała w 1992r. Przez cały okres swojej działalności zajmujemy się sprzedażą mebli a zdobyte w tym czasie doświadczenie pomaga nam w pozyskiwaniu nowych klientów oraz kontrahentów co skutkuje coraz bogatszą ofertą. Doświadczony i wykwalifikowany personel w połączeniu z miłą obsługą pomoże Państwu dokonać najwłaściwszego wyboru oraz sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Pragniemy przedstawić Państwu naszą bogatą ofertę mebli pokojowych, kuchennych, sypialni oraz mebli tapicerowanych pochodzących od producentów o ugruntowanej pozycji na rynku meblowym, których to produkty cieszą się dużym powodzeniem zarówno w kraju jak i za granicą.

Klient noszący się z zamiarem zakupu mebli w celu umeblowania swojego mieszkania czy też domu nie robiąc tego na co dzień pozbawiony jest wiedzy dotyczącej możliwości wynikających z bardzo szerokiej oferty mebli oraz nie jest do końca zorientowany co do trendów obowiązujących w tej branży i dlatego też nasi doświadczeni sprzedawcy starają się udzielić klientowi wszelkich porad oraz zaproponować optymalne rozwiązania.

W dziale mebli kuchennych na życzenie klienta nasi projektanci dokonają pomiaru, wykonają projekt wraz z wizualizacją a po jego zaakceptowaniu przystąpią do jego realizacji.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu 071 317-61-13 oraz w sklepach, które są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00 a w soboty od godziny 09:00 do godziny 13:00

Stwórz konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło