1. Klient zobowiązany jest do sprawdzenia zamówienia celem wykluczenia błędów.

2. Producent ma prawo do zmiany terminu wykonania zamówienia z przyczyn od niego niezależnych.

3. W dniu zawarcia umowy sklep pobiera zaliczkę min. 30% wartości zamówienia. W przypadku zakupu na raty umowa o kredyt sporządzona jest w dniu złożenia zamówienia.

4. Płatność za towar dokonywana jest w momencie dostarczenia lub odbioru towaru przez klienta.

5. Cena mebli NIE obejmuje: transportu, wniesienia mebli do mieszkania oraz montażu mebli.

6. Przy odbiorze mebli kupujący powinien w drodze oględzin stwierdzić, że towar nie posiada widocznych wad jakościowych. Wadą nie są:

- widoczne promienie rdzeniowe drewna oraz nieznaczne różnice w wybarwieniu i usłojeniu elementów drewnianych, ponieważ wynikają one z naturalnych właściwości drewna.

- nieznaczne różnice w wygięciu drewnianych i szklanych elementów.

- brak nawierceń pod uchwyty.

7. W przypadku zgłoszenia reklamacji wymagany jest dowód zakupu (paragon fiskalny lub umowa o kredyt) i karta gwarancyjna, jeżeli klient w/w kartę otrzymał.

8. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieprzemyślane zakupy.

9. Katalog pełni funkcję jedynie poglądową, ponieważ kolory w rzeczywistości mogą się różnić od tych na zdjęciach, dlatego wyznacznikiem właściwego doboru koloru tkaniny, płyty bądź wybarwienia drewna jest aktualny wzornik na podstawie którego przyjmowane są zamówienia.

10. Oświadczam, że zapoznałem/am się z wymiarami oraz funkcją mebla.

11. Po wcześniejszym uzgodnieniu ze sprzedawcą istnieje możliwość zapłaty za meble w formie przelewu. Meble zostaną dostarczone/wydane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

12. Klient ma możliwość naniesienia ewentualnych zmian na zamówieniu w terminie 1 dnia. W późniejszym terminie zmiany nie są możliwe.

13. Umowa jest sporządzana oraz podpisana przez klienta osobiście w sklepie meblowym AREX MEBLE w Środzie Śląskiej przy ul. Targowej 1D.

14. Dane do przelewu:

Firma Handlowo - Usługowa AREX MEBLE, Targowa 1D, 55-300 Środa Śląska
SANTANDER BANK POLSKA S.A. O/Środa Śląska: 73 1090 2444 0000 0006 1800 2301
adres e-mail: arex_meble@poczta.onet.pl

Stwórz konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło