Zostaw nam wiadomość


Przykro nam, że w tej chwili nie jesteśmy dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość

Szafy i komody

Kolekcjonujesz tenisówki, kochasz dżinsy, uwielbiasz koszulki, gromadzisz kapelusze? Jakkolwiek by nie było, wszystko to pomieścisz w naszych szafach. Mogą być otwarte, zabudowane albo wolnostojące, a ich linie utrzymane w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym – słowem, dopasowane do twoich ubrań oraz wystroju i wielkości sypialni.

Szafy i komody

Podkategorie

 • Szafy

  Jedno-, dwu-, a także wielodrzwiowe, przesuwne lub narożne, duże i małe, z frontem jasnym, ciemnym lub z lustrem – szafy ubraniowe bywają różne. W AREX MEBLE znajdziesz rozmaite szafy odpowiadające potrzebom twoim i twojej rodziny.

 • Komody

  Komoda odpowiadająca tobie, twoim ubraniom i przestrzeni, jaką dysponujesz, oznacza koniec męczących poszukiwań skarpetek w chłodne poranki. Możesz dopasować ją do jednej z naszych szaf, a ponieważ są dostępne w kilku rozmiarach, sprawdzą się w różnych częściach domu, jak choćby wysoka komoda w wąskim korytarzu.

 • Regały

  Regał daje dużo miejsca do przechowywania, zajmując przy tym niewiele przestrzeni. W AREX MEBLE znajdziesz model idealny do twojego domu, na przykład regał z półką ekspozycyjną, jeśli szukasz wyjątkowego miejsca dla ulubionej fotografii czy pamiątki, bądź regał z szufladami, jeśli chcesz mieć coś pod ręką, a niekoniecznie na widoku. Regał na kółkach to coś dla stawiających funkcjonalność na pierwszym miejscu. Z kolei regał z cokołem zaoszczędzi ci sprzątania – kurz nie dostanie się pod meble.

 • Witryny

  Muszelki, stare zegary, pamiątki z wakacji... Cokolwiek kolekcjonujesz i lubisz podziwiać, witryna pozwala trzymać twoje skarby na widoku, ale z dala od kurzu i lepkich dziecięcych paluszków. Niektóre witryny można uzupełnić oświetleniem, dzięki czemu twoja kolekcja zyska blask, na jaki zasługuje.

 • Kredensy, bufety i...

  Szukasz stołu, który będzie witał cię w korytarzu (i odbierał pocztę) albo miejsca do odstawienia szklanki podczas relaksu na sofie? Odpowiednie do tego zadania stoliki zachwycają nowoczesnym lub tradycyjnym wzornictwem, a poszczególne modele są wykończone na różne sposoby. Wszystkie posiadają wystarczająco dużo miejsca na blacie, a niektóre są dodatkowo wyposażone w drzwi i szuflady, za którymi można ukryć to, czego wolisz nie eksponować.

 • Meble RTV

  Przebyliśmy długą drogę od czarno-białych odbiorników telewizyjnych do gier wideo, filmów na życzenie i obrazu trójwymiarowego. Ale jedno się nie zmieniło. Nadal potrzebny jest stolik albo szafka pod telewizor. Taki mebel pomaga zapanować nad bałaganem, uporządkować przewody i uzupełnić wystrój wnętrza. Możesz więc odpocząć i miło spędzać czas przed telewizorem, nawet wyłączonym.

Jest 2727 produktów.

Pokazano 1-15 z 2727 pozycji

Aktywne filtry