Zostaw nam wiadomość


Przykro nam, że w tej chwili nie jesteśmy dostępni. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostaw nam wiadomość
  • Obecnie brak na stanie
Szafa 02 - 126 w Szafy / 02126
search
  • Szafa 02 - 126 w Szafy / 02126
  • Szafa 02 - 126 w Szafy / 02126
Szafa 02 - 126 w Szafy / 02126
Szafa 02 - 126 w Szafy / 02126 Szafa 02 - 126 w Szafy / 02126

Szafa 02 - 126

Zadzwoń: 071 317-61-13
Jeżeli masz pytania dotyczące tego produktu to nasz wykwalifikowany personel postara odpowiedzieć się na wszystkie Twoje pytania.

szer: 200 // wys: 215 // gł: 61

Zamknij

  •   Oferujemy 24 miesięczne wsparcie w razie kłopotów z towarem
  •   W sklepie stacjonarnym możesz wybrać wygodne raty by zapłacić za towar
  •   Po zakupie mebli w sklepie stacjonarnym dostarczamy towar pod wskazany adres
  •   Zapewniamy bezpieczne wnoszenie towaru po wcześniejszym ustaleniu
  •   Firma oferuje profesjonalny montaż mebli przez naszą wykwalifikowaną ekipę monterską

Szafa o szerokości 200 cm jest nowoczesną propozycją, która wpisze się w aranżację sypialni, pokoju dziennego czy przedpokoju. Model ten posiada niezwykle pojemne wnętrze, wyrażone w licznych półkach, szufladach z pełnym wysuwem oraz długim drążku na wieszaki, co pozwala na przechowywania oraz segregację znacznej ilości ubrań, oraz rzeczy codziennego użytku. 

 

Ponadto szafa swoim atrakcyjnym designem wpisuje się w najnowsze kanony aranżacyjne wnętrz - modne połączenie czarnych frontów oraz lameli tworzy spójną całość, oraz nadaje nowoczesnego wydźwięku. Lustro natomiast nie tylko podnosi walory estetyczne, ale i optycznie powiększy przestrzeń wokół. Wykonanie z dbałością o najmniejszy szczegół, gwarantuje wieloletnią użyteczność.

02126

Materiały i konserwacja ▼

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami ▼

Wycierać szmatką zwilżoną delikatnym środkiem do czyszczenia.Wycierać czystą, suchą szmatką.
Nieprzymocowane meble mogą się przewrócić. Należy je przymocować do ściany za pomocą dołączonego zabezpieczenia, aby zapobiec ich przewróceniu.

Odbiór osobisty

Dostawa transportem firmowym

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.
Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

Kierowca nie wnosi towaru!

Przedpłata na konto firmowe

Za pobraniem

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.
Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy AREX MEBLE który posiada faktuę za zamówiony towar.

Sprzedaż na raty

Szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. Sklep oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat można uzyskać w naszym sklepie stacjonarnym.
Komentarze (0)