• Obecnie brak na stanie
Szafa 11 - 261 w Szafy / AREX5663_96090_LQR
Obecnie osób ogląda ten produkt.
Zadzwoń: 071 317-61-13
Jeżeli masz pytania dotyczące tego produktu to nasz wykwalifikowany personel postara odpowiedzieć się na wszystkie Twoje pytania.

Szafa 11 - 261

Szerokość: 180 cm

Wysokość: 215 cm

Głębokość: 63 cm

Kolorystyka korpusów: Szary
Obecnie brak na stanie
× Czas realizacji zamówienia może potrwać od 4 do nawet 12 tygodni. Czytaj więcej.
 

Oferujemy 24 miesięczne wsparcie w razie kłopotów z towarem

 

Po zakupie mebli w sklepie stacjonarnym dostarczamy towar pod wskazany adres

 

W sklepie stacjonarnym możesz wybrać wygodne raty by zapłacić za towar

 

Zapewniamy bezpieczne wnoszenie towaru po wcześniejszym ustaleniu

 

Firma oferuje profesjonalny montaż mebli przez naszą wykwalifikowaną ekipę monterską

Szukasz praktycznego rozwiązania do swojej sypialni? Szafa przesuwna z lustrem 180 jest idealna dla osób posiadających małe sypialnie, ponieważ oferuje funkcjonalną przestrzeń do przechowywania. Dzięki swoim wymiarom nie zajmuje zbyt wiele miejsca, co jest szczególnie ważne dla osób posiadających niewielkie wnętrza. Szafa przesuwna z lustrem 180 jest dostępna w kolorze białym, a także szarym co pozwala na dopasowanie jej do różnych stylów wnętrz. Lustro o niesymetrycznym kształcie umiejscowione na froncie umożliwia wykonywanie codziennych czynności, takich jak układanie włosów czy makijaż, bez konieczności korzystania z innych luster w pomieszczeniu. Szafa przesuwna z lustrem 180 posiada wiele pojemnych półek oraz drążek na wieszaki, co pozwala na dobre zorganizowanie przechowywanych w niej rzeczy. Przesuwne drzwi ułatwiają dostęp do zawartości szafy, a jednocześnie oszczędzają przestrzeń.

AREX5663_96090_LQR

Materiały i konserwacja ▼

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami ▼

Wycierać szmatką zwilżoną delikatnym środkiem do czyszczenia.Wycierać czystą, suchą szmatką.
Nieprzymocowane meble mogą się przewrócić. Należy je przymocować do ściany za pomocą dołączonego zabezpieczenia, aby zapobiec ich przewróceniu.

Odbiór osobisty

Dostawa transportem firmowym

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.
Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

Kierowca nie wnosi towaru!

Przedpłata na konto firmowe

Za pobraniem

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.
Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy AREX MEBLE który posiada faktuę za zamówiony towar.

Sprzedaż na raty

Szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. Sklep oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat można uzyskać w naszym sklepie stacjonarnym.

Stwórz konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło