• Obecnie brak na stanie
Witryna 11 - 197 w Witryny / AREX4939_22995_MVH
Witryna 11 - 197 w Witryny / AREX4939_22995_MVH
Witryna 11 - 197 w Witryny / AREX4939_22995_MVH Witryna 11 - 197 w Witryny / AREX4939_22995_MVH

Witryna 11 - 197

Witryny
AREX4939_22995_MVH
Dowiedz się więcej
Zadzwoń: 071 317-61-13
Jeżeli masz pytania dotyczące tego produktu to nasz wykwalifikowany personel postara odpowiedzieć się na wszystkie Twoje pytania.

Szerokość: 100 cm

Wysokość: 142 cm

Głębokość: 42 cm

Obecnie osób ogląda ten produkt.
Ilość
Obecnie brak na stanie
× Czas realizacji zamówienia może potrwać od 4 do nawet 12 tygodni. Czytaj więcej.
 

Oferujemy 24 miesięczne wsparcie w razie kłopotów z towarem

 

Po zakupie mebli w sklepie stacjonarnym dostarczamy towar pod wskazany adres

 

W sklepie stacjonarnym możesz wybrać wygodne raty by zapłacić za towar

 

Zapewniamy bezpieczne wnoszenie towaru po wcześniejszym ustaleniu

 

Firma oferuje profesjonalny montaż mebli przez naszą wykwalifikowaną ekipę monterską

Salon to bez wątpienia serce domu, to tu odpoczywamy i przyjmujemy gości, warto więc urządzić go nie tylko modnie, ale przede wszystkim funkcjonalnie. Kolekcja to propozycja dla osób lubiących nieoczywiste połączenia i oryginalny charakter. Szafka pokojowa stojąca bez wątpienia ułatwi utrzymywanie porządku wśród dokumentów lub rzeczy do codziennego użytku. Zestawione ze sobą elementy stylistyczne, takie jak dekor w kolorze ciepłego drewna, czarna płyta o marmurowym wzorze oraz szkło ornamentowe master ligne umożliwią Ci stworzenie harmonijnej aranżacji pełnej nowoczesnej elegancji. Czarne akcenty dopełniają całość kompozycji, a smukłe nóżki sprawiają, że mebel nabiera niezwykłej lekkości. Ciekawym elementem jest także oświetlenie w komplecie, które doda Twojemu wnętrzu nastrojowego klimatu i w nieoczywisty sposób podkreśli dekoracje umieszczone za przeszklonymi drzwiczkami. Nowoczesna szafka z kolekcji to propozycja dla miłośników designerskich wnętrz.

AREX4939_22995_MVH

Materiały i konserwacja ▼

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami ▼

Wycierać szmatką zwilżoną delikatnym środkiem do czyszczenia.Wycierać czystą, suchą szmatką.
Nieprzymocowane meble mogą się przewrócić. Należy je przymocować do ściany za pomocą dołączonego zabezpieczenia, aby zapobiec ich przewróceniu.

Odbiór osobisty

Dostawa transportem firmowym

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.
Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

Kierowca nie wnosi towaru!

Przedpłata na konto firmowe

Za pobraniem

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.
Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy AREX MEBLE który posiada faktuę za zamówiony towar.

Sprzedaż na raty

Szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. Sklep oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat można uzyskać w naszym sklepie stacjonarnym.

Stwórz konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło