• Obecnie brak na stanie
Witryna 25 - 009 w Witryny / 25009
Witryna 25 - 009 w Witryny / 25009
Witryna 25 - 009 w Witryny / 25009 Witryna 25 - 009 w Witryny / 25009 Witryna 25 - 009 w Witryny / 25009 Witryna 25 - 009 w Witryny / 25009 Witryna 25 - 009 w Witryny / 25009 Witryna 25 - 009 w Witryny / 25009

Witryna 25 - 009

Witryny
25009
Dowiedz się więcej
Zadzwoń: 071 317-61-13
Jeżeli masz pytania dotyczące tego produktu to nasz wykwalifikowany personel postara odpowiedzieć się na wszystkie Twoje pytania.

Szerokość: 60 cm

Wysokość: 200 cm

Głębokość: 42 cm

Obecnie osób ogląda ten produkt.
Ilość
Obecnie brak na stanie

  •   Oferujemy 24 miesięczne wsparcie w razie kłopotów z towarem
  •   Po zakupie mebli w sklepie stacjonarnym dostarczamy towar pod wskazany adres
  •   W sklepie stacjonarnym możesz wybrać wygodne raty by zapłacić za towar
  •   Zapewniamy bezpieczne wnoszenie towaru po wcześniejszym ustaleniu
  •   Firma oferuje profesjonalny montaż mebli przez naszą wykwalifikowaną ekipę monterską

Ta wysoka witryna która przypadnie szczególnie do gustu miłośnikom stylu skandynawskiego. Witryna posiada zawiasy po prawej stronie co oznacza również że drzwi otwierają się na prawą stronę. Za przeszklonymi drzwiami możemy znaleźć na górze dwie półki szklane, nieco niżej trzy szuflady zaś na samym dole znajduje się jeszcze jedna półka. Drzwi witryny oraz szuflady wyposażone są w system cichego domyku. Szczególną uwagę przykuwają stylowe uchwyty w kolorze czarnym ze złotym zakończeniem. Wyjątkowe skośne nóżki utrzymują mebel w wyjątkowym stylu lekkości i efektywności.

Charakterystyka:

  • Witryna z trzema stylowymi szufladami
  • Witryna do salonu w skandynawskim stylu
  • Biała witryna o szerokości 60cm

Ze względu na bezpieczeństwo oraz w celu zachowania odpowiedniej sztywności konstrukcji mebla powinien on być przymocowany trwale do ściany za pomocą załączonego zestawu montażowego.

25009

Materiały i konserwacja ▼

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami ▼

Wycierać szmatką zwilżoną delikatnym środkiem do czyszczenia.Wycierać czystą, suchą szmatką.
Nieprzymocowane meble mogą się przewrócić. Należy je przymocować do ściany za pomocą dołączonego zabezpieczenia, aby zapobiec ich przewróceniu.

Odbiór osobisty

Dostawa transportem firmowym

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.
Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

Kierowca nie wnosi towaru!

Przedpłata na konto firmowe

Za pobraniem

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.
Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy AREX MEBLE który posiada faktuę za zamówiony towar.

Sprzedaż na raty

Szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. Sklep oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat można uzyskać w naszym sklepie stacjonarnym.

Stwórz konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło