• Obecnie brak na stanie
Witryna 25 - 010 w Witryny / 25010
Witryna 25 - 010 w Witryny / 25010
Witryna 25 - 010 w Witryny / 25010 Witryna 25 - 010 w Witryny / 25010 Witryna 25 - 010 w Witryny / 25010 Witryna 25 - 010 w Witryny / 25010 Witryna 25 - 010 w Witryny / 25010 Witryna 25 - 010 w Witryny / 25010

Witryna 25 - 010

Witryny
25010
Dowiedz się więcej
Zadzwoń: 071 317-61-13
Jeżeli masz pytania dotyczące tego produktu to nasz wykwalifikowany personel postara odpowiedzieć się na wszystkie Twoje pytania.

Szerokość: 60 cm

Wysokość: 200 cm

Głębokość: 42 cm

Obecnie osób ogląda ten produkt.
Ilość
Obecnie brak na stanie

  •   Oferujemy 24 miesięczne wsparcie w razie kłopotów z towarem
  •   Po zakupie mebli w sklepie stacjonarnym dostarczamy towar pod wskazany adres
  •   W sklepie stacjonarnym możesz wybrać wygodne raty by zapłacić za towar
  •   Zapewniamy bezpieczne wnoszenie towaru po wcześniejszym ustaleniu
  •   Firma oferuje profesjonalny montaż mebli przez naszą wykwalifikowaną ekipę monterską

Unikatowe połączenie orzecha amerykańskiego oraz bieli. Wysoka witryna posiada zarówno przeszklone jak i zamknięte przestrzenie. Pozwoli to na eksponowanie naszych pamiątek i przedmiotów które chcemy mieć pod ręką ale również na ukrycie przedmiotów które niekoniecznie chcemy aby były widoczne. Oczywiście tak jak przy wszystkich drzwiach i szufladach w kolekcji Barris również ta witryna posiada system cichego domyku. Miłośnikom stylowych rozwiązań przypadną do gustu stalowe czarne uchwyty, które są również bardzo solidne. Witryna 010 to witryna w której drzwi otwierają się na lewą stronę. Kolekcja to niezwykłe meble które pozwolą stworzyć salon w nowoczesnym skandynawskim stylu.    

Charakterystyka:

  • Witryna z trzema stylowymi szufladami
  • Witryna do salonu w skandynawskim stylu
  • Biała witryna o szerokości 60cm

Ze względu na bezpieczeństwo oraz w celu zachowania odpowiedniej sztywności konstrukcji mebla powinien on być przymocowany trwale do ściany za pomocą załączonego zestawu montażowego.

25010

Materiały i konserwacja ▼

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami ▼

Wycierać szmatką zwilżoną delikatnym środkiem do czyszczenia.Wycierać czystą, suchą szmatką.
Nieprzymocowane meble mogą się przewrócić. Należy je przymocować do ściany za pomocą dołączonego zabezpieczenia, aby zapobiec ich przewróceniu.

Odbiór osobisty

Dostawa transportem firmowym

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.
Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

Kierowca nie wnosi towaru!

Przedpłata na konto firmowe

Za pobraniem

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.
Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy AREX MEBLE który posiada faktuę za zamówiony towar.

Sprzedaż na raty

Szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. Sklep oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat można uzyskać w naszym sklepie stacjonarnym.

Stwórz konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło