Kuchnie i AGD kuchenne

Niezależnie od tego, czy szukasz kompleksowego systemu kuchennego, który można dowolnie personalizować, czy prostej, lecz funkcjonalnej kuchni do zmontowania w jeden dzień, u nas znajdziesz rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb, swojego stylu i budżetu.

Kuchnie i AGD kuchenne

Podkategorie

 • Systemy kuchenne
 • AGD

  Od idealnie wypieczonego ciasta, po nieskazitelnie czyste naczynia – nasze propozycje na sprzęty AGD ułatwiają życie i pomagają prowadzić dom w bardziej zrównoważony sposób. Naszpikowane praktycznymi funkcjami i zaprojektowane z troską o najmniejszy detal urządzenia są gotowe stawić czoła wyzwaniom codzienności, a dodatkowo wspaniale uzupełnią wystrój kuchni.

 • Wyposażenie wewnętrzne...

  Akcesoria do przechowywania w kuchni zamieniają chaos w cudowny porządek. W końcu nie ma nic piękniejszego niż znalezienie obieraczki do warzyw akurat wtedy, gdy jest potrzebna. Od szuflad i półek w szafkach, po tacki na sztućce – ci anonimowi bohaterzy sprawią, że kuchenna codzienność już nigdy nie będzie wymagała od ciebie bohaterskich czynów.

 • Blaty kuchenne

  Testowane pod kątem wieloletniej eksploatacji blaty kuchenne dostępne są w wielu wariantach różniących się materiałem oraz wzornictwem. Oprócz gotowych blatów oferujemy także blaty wykonywane na zamówienie, które można idealnie dopasować do swojej kuchni. Nawet zlew może zostać zamontowany już w fabryce.

 • Gałki i uchwyty

  Gałki i uchwyty są podczas urządzania domu jak wisienka na torcie. Gałki szuflad ułatwiają otwieranie szafek, natomiast uchwyty drzwi skutecznie dopełniają wystrój pomieszczenia. Oferujemy szeroki wybór kolorów, kształtów i rozmiarów. Ponadto w większości serii dostępna jest zarówno gałka, jak i uchwyt. Gałki i uchwyty są podczas urządzania domu jak wisienka na torcie. Gałki szuflad ułatwiają otwieranie szafek, natomiast uchwyty drzwi skutecznie dopełniają wystrój pomieszczenia. Oferujemy szeroki wybór kolorów, kształtów i rozmiarów. Ponadto w większości serii dostępna jest zarówno gałka, jak i uchwyt. Gałki i uchwyty są podczas urządzania domu jak wisienka na torcie. Gałki szuflad ułatwiają otwieranie szafek, natomiast uchwyty drzwi skutecznie dopełniają wystrój pomieszczenia. Oferujemy szeroki wybór kolorów, kształtów i rozmiarów. Ponadto w większości serii dostępna jest zarówno gałka, jak i uchwyt.

 • Kuchenne panele ścienne

  Kuchenne panele ścienne skutecznie chronią ściany przed katastrofą podczas gotowania i łatwo się je czyści. Dostępne są między innymi panele szklane i laminatowe w kolorze mosiądzu oraz stali nierdzewnej, stanowiące dodatkową porcję stylu w kuchni. A jeśli twoja kuchnia wymyka się standardom, możesz zamówić panele ścienne na wymiar.

 • Baterie i zlewy do kuchni

  Znajdziesz tutaj zlewy i baterie, które doskonale uzupełnią twoją kuchnię. Wszystkie są równie estetyczne, co funkcjonalne, a ich szeroki wybór ułatwia koordynację z wystrojem pomieszczenia. Którejkolwiek baterii nie wybierzesz, będziesz oszczędzać wodę dzięki wbudowanemu napowietrzaczowi, który miesza powietrze z wodą i znacząco zmniejsza jej zużycie.

Aktywne filtry